2 % z dane z príjmu škole

Základná škola a Občianske združenie Komenský

Veľkomoravská 12, 911 05 Trenčín

Vážení rodičia!                                        V Trenčíne 26. februára 2013

Obraciame na Vás s prosbou o podanie  Vyhlásenia o poukázaní sumy  vo výške 2% zaplatenej dane pre naše Občianske združenie Komenský. Oproti minulému roku nie je žiadna zmena; percento časti dane, s ktorým môžete disponovať je rovnaké (2%), minimálna čistka je 3,32 € pre fyzické osoby a 8,30 € pre právnické osoby.

Zo získaných prostriedkov zakúpime a sfunkčníme kamerový systém na chodbách školy a zakúpime interaktívnu tabuľu do ďalšej učebne.

Už vopred Vám ďakujeme za pochopenie a pomoc! Zároveň Vás prosíme o propagovanie tejto formy pomoci našej škole medzi svojimi známymi, ale i vo firmách, s ktorými máte kontakt.

Po vyplnení môžete po deťoch vrátiť vyplnené tlačivo k nám, do školy  (triednej učiteľke alebo na sekretariát/ – všetky vyhlásenia doručíme hromadne – alebo doručiť na Daňový úrad v mieste bydliska. Hraničný termín je 30. apríl 2013 popoludní.

Ako  motiváciu  pre žiakov opäť ponúkame  možnosť vyhrať jednu       z troch cien. Za každé potvrdené Vyhlásenie... bude žiak zaradený do zlosovania. (viac Vyhlásení... = väčšia šanca pri žrebovaní). Žiak s najväčším počtom Vyhlásení... získa 16GB USB klúč automaticky.  Zlosovanie sa uskutoční posledný júnový týždeň 2013 na školskom dvore.

1.   cena  - tablet Go Clever

2.    cena  -  florbalová hokejka

3.    cena  -  volejbalová lopta

Špeciálna cena – 16 GB USB kľúč ( pre žiaka s najväčším počtom vyhlásení 2 %).

Ďakujeme!

S pozdravom

Ing. Katarína S p a č k o v á  v. r.                           Dr. Jozef  V a k o š, PhD. v. r.

predsedkyňa OZ Komenský                                                riaditeľ školy

Pokyny k vypĺňaniu Vyhlásenia o poukázaní sumy vo výške 2% zaplatenej dane

1) Každý zamestnanec požiada svojho zamestnávateľa o potvrdenie tlačiva Potvrdenie o zaplatení dane… za rok 2012, uvedené na druhej strane Vyhlásenia...

2) Paličkovým písmom alebo počítačom vypíšete Vyhlásenie… podľa predtlače. V riadku 09 uvediete celková výška zaplatenej dane a v riadku 10 uvediete sumu zodpovedajúcu 2% zaplatenej dane /vyššiu ako 3,32 €/ . Tlačivo možno vypísať a  stiahnuť aj na internetovej stránke školy www.zsmoravtn.edu.sk (časť aktuality).

3) Na spodku tlačiva uvediete miesto, dátum (po 31. marci 2013) a podpíšete.

4) Po vyplnení môžete po deťoch vrátiť vyplnené tlačivo k nám, do školy – všetky vyhlásenia doručíme hromadne – alebo doručiť na Daňový úrad v mieste bydliska. Hraničný termín je 30. apríl 2013 popoludní.

5) Fyzické osoby, ktoré si samé podávajú daňové priznanie, uvedú v oddieli VIII. daňového priznania údaje, ktoré sú uvedené na priloženom „Vyhlásení…“ v odst. II. Údaje o prijímateľovi

Poznámka:  V prípade potreby ďalšie tlačivo obdržíte Vy, alebo Vaše dieťa, na sekretariáte riaditeľa školy, od triedneho učiteľa alebo na www.zsmoravtn.edu.sk.

Ďakujeme Vám za zapojenie sa aspoň jedného člena Vašej rodiny, alebo známeho v produktívnom veku do nášho spoločného snaženia a získania čo najvyššieho finančného obnosu do nášho OZ Komenský. Jeho identifikačné údaje sú:

Právna forma: Občianske združenie

IČO: 34 00 60 36

Ing. Katarína  S p a č k o v á  v. r.                           Dr. Jozef V a k o š, PhD.  v. r.

predsedkyňa OZ                                                         riaditeľ školy

Tlačivá na stiahnutie: Vyhlásenie; Potvrdenie