Otvorenie školského roku 2012/2013

Dňa 3. septembra 2012 pán riaditeľ Dr.Vakoš,PhD. slávnostne otvoril za prítomnosti hostí p. Mgr.Pavlíka, p.Buriana, poslancov mestského zastupiteľstva v Trenčíne, p.Aštaryovej, predsedníčky Rady školy, nový, v poradí 60. jubilejný školský rok 2012/2013. Pán riaditeľ vo svojom príhovore zaželal všetkým žiakom veľa úspechov v nastávajúcom školskom roku. Osobitne privítal prvákov a zaželal im, aby si čo najskôr zvykli na školský režim a aby sa im v škole páčilo. Taktiež sa prihovoril najstarším žiakom školy – deviatakom, a vyjadril presvedčenie, že ho úspešne zvládnu.

Želajme si spoločne, aby jubilejný školský rok bol úspešnejší ako predchádzajúci nielen pre žiakov, ale aj pre pedagogických i nepedagogických zamestnancov.

basen                                            host